Rozgrzewający Balsam Koński Extra Strong ®
Bóle kostne i mięśniowe

** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **

Bóle kostne i mięśniowe mają różne tło i przyczyny. Uczucie zesztywnienia, bóle występujące już od rana, przy zmianie pogody lub przed. "Barometr" w kościach, nerwobóle, nadwrażliwość na różnice temperatur i wilgotności i wiele innych podobnych dolegliwości towarzyszą życiu codziennemu dosłownie milionom osób na całym świecie i wcale nie są przypadłością wieku starszego.

FITOKOSMETYKI:


Są to nowoczesne kosmetyki zawierające duży ładunek wysokiej jakości składników naturalnego pochodzenia. Preparaty te dostosowane do każdego rodzaju skóry. Bardzo dobrze rozprowadzają się i wchłaniają w głąb skóry. Nadają się do masażu i automasażu. Ze względu na swoje doskonałe właściwości ochronne, osłaniające, regeneracyjne, rewitalizujące, ujędrniające, nawilżające, natłuszczające i rozgrzewające mogą być wykorzystywane w codziennej pielęgnacji ciała. Biokosmetyki HomeoMed sp. z o.o., są wolne od sztucznych barwników, aromatów i pochodnych przemysłu petrochemicznego, SLS, DEA, TEA. Takim bezpiecznym środkiem naturalnego pochodzenia który polecamy Państwu jest Rozgrzewający Balsam Koński Extra Strong® - firmy HomeoMed sp. z o.o. Preparat ten zawiera wyciągi z: Hedera helix, Eugenia jambolatum, Artemisia abrotanum, Ruscus aculeatus, Melilotus officinalis, Aesculus hippocastanum, Alga, Paulina cupana, Caffeine, Gemmae populi, Lavandula angustifolia, Glycyrrhiza glabra, Calendula officinalis, Salvia officinalis, Thymus vulgaris, Arctium lappa, Achillea millefolium, Arnica montana.


Zastosowanie:

Bóle kostne i mięśniowe mają różne tło i przyczyny. Uczucie zesztywnienia, bóle występujące już od rana, przy zmianie pogody lub przed. "Barometr" w kościach, nerwobóle, nadwrażliwość na różnice temperatur i wilgotności i wiele innych podobnych dolegliwości towarzyszą życiu codziennemu dosłownie milionom osób na całym świecie i wcale nie są przypadłością wieku starszego. Rzeczą oczywistą jest konieczność zdiagnozowania przyczyn tego rodzaju dolegliwości i co za tym idzie konieczność konsultacji lekarskich i rozpoczęcia właściwych terapii. Niestety bardzo często okazują się one długofalowe i opierają się na preparatach, które z jednej strony usuwają owe problemy zdrowotne, a z drugiej bardzo często dezorganizują i zaburzają inne funkcje naszego organizmu, np. czynność przewodu pokarmowego. Czy istnieją jakieś inne sposoby chociażby złagodzenia dolegliwości bólowych, przeciwdziałania uczuciu sztywności mięśniowej, a co za tym idzie zmniejszenia intensywności koniecznych terapii wykorzystujących tradycyjne leki? Tak, istnieją takie sposoby i warto ich szukać, zakładając, że tego rodzaju postępowanie jest działaniem pomocniczym i że staramy się wybierać środki bezpieczne, które mogą wesprzeć działania tradycyjne. Takim bezpiecznym środkiem naturalnego pochodzenia jest Rozgrzewający Balsam Koński Extra Strong® - firmy HomeoMed sp. z o.o. Do jego produkcji użyto najwyższej jakości składniki naturalnego pochodzenia, takie jak: wyciągi z arniki, aloesu i rumianku olejki eteryczne z cynamonu, rozmarynu, imbiru, igliwia sosnowego i eukaliptusa oraz kamforę. Wszystkie te komponenty znane są od wieków jako środki łagodzące dolegliwości chorób reumatycznych i towarzyszący im dyskomfort, oraz inne dolegliwości mięśni, stawów, kości i kręgosłupa.

Tak jak napisaliśmy wyżej najlepsze są środki naturalnego pochodzenia, które zawierają czynne składniki o właściwościach przeciwzapalnych, przeciwbólowych, a jednocześnie silnie rozgrzewających, powodujących łatwiejsze wnikanie substancji czynnych i szybkie zmniejszenie dolegliwości. Jednym z lepszych na rynku tego typu preparatów naturalnego pochodzenia jest Rozgrzewający Balsam Koński Extra Strong®. Receptura tego preparatu oparta jest na tradycyjnym szwajcarskim przepisie, a do jego produkcji użyto najwyższej jakości czynne substancje, które wyżej opisano. Pełny efekt rozgrzewający i rozluźniający preparat osiąga w ciągu 15 minut od jego aplikacji. Warto zatem pamiętać o tym preparacie, kiedy nasi pacjenci skarżą się na bóle, uczucie sztywności, dolegliwości czy dyskomfort w przebiegu chorób reumatycznych, po kontuzjach czy naciągnięciach i sforsowaniach mięśni, ścięgien, stawów, kości i kręgosłupa.


Sposób użycia:

Balsam należy wmasować kilka razy dziennie w miejsce występowania dolegliwości i pozostawić do wchłonięcia.


Uwaga:

Należy unikać kontaktu preparatu z oczami. Nie należy nakładać balsamu na uszkodzoną skórę. Po użyciu preparatu należy umyć ręce. Możliwe zaczerwienienie skóry w miejscu aplikacji balsamu jest naturalnym objawem związanym z pobudzeniem krążenia obwodowego.
Opisane wyżej preparaty charakteryzuje unikalny skład, wynikający z naturalnego pochodzenia ich składników, wysoka skuteczność i jakość (każda partia produkcyjna zaopatrzona jest w certyfikat jakościowy). Te cechy możliwość stosowania w każdym wieku i przez cały rok powodują, że prezentowane Państwu preparaty są wysoko cenione w całej Europie. Mamy nadzieję, że znajdą także uznanie w ciężkiej, codziennej pracy Szanownej Pani Doktor, Szanownego Pana Doktora i Państwa Farmaceutów.